Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 240 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Две |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 160 мм |
| Глубина (1) | 160 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Пол | Мужской |
| Пол (1) | Мужской |
| Размер (1) | Средний |
| Тип | Портфель |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка чоловіча Wallaby з поліестеру 2760
Опис сумки:
Матеріал: поліестер.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві кишені на лицьовій стороні.
Дві кишені на бічних сторонах.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 38x24x16
Об'єм, л: 14,00.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴









