Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 24 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Нет |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Сумка чоловіча Wallaby тканинна 2123 khaki
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Матеріал: жатка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 24x17x13.
Вага (кг): 0,25.
Колір: хакі.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 410 ₴









