Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка, борсетка Wallaby, Україна 2665 хакі
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка носіння через плече.
Додаткова ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Три додаткові кишені на лицьовій стороні та одна кишеня на титульній стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Колір хакі.
Розмір ШхВхГ(см): 20x25x15.
Вага(кг): 0.34.
Об'єм: 6,9 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴










