Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 350 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки (1) | Наплечная/Седельная |
Чоловіча сумка Wallaby із нейлону чорна 2647
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного зносостійкого нейлону.
Регульований плечовий ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два просторі відділення на блискавці.
Дві накладні кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: чорний
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Вага(кг): 0.40.
Об'єм: 11,59 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴










