Сумка господарська для покупок 12L Wallaby чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Вес | 0.28 г |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Объем | 12 л |
| Подкладка | Нет |
| Тип | Хозяйственная сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 320 мм |
| Эргономичные ручки | Нет |
| Дополнительные характеристики сумок-тележек | |
| Наличие стульчика | Нет |
| Складная конструкция | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал (1) | Текстиль |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Сумка господарська для покупок Wallaby чорна 2703-1
Опис товару:
Сумка виконана з міцного поліестеру.
Одне містке основне відділення.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Передня сторона сумки прикрашена оригінальним принтом.
Дві ручки середньої довжини.
Знімна жорстка вставка в області дна.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Д.
Висота: 28 см.
Довжина: низ 32 см, верх 40 см.
Ширина: 13 см.
Вага: 280 г.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴








