Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Высота | 375 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Глубина | 40 мм |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Папка ділова Jpb із еко шкіри коричнева AK-04N brown
Опис:
Папка виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишенька для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Накладна кишенька, яка закривається клапаном на липучці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-04N brown.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 840 ₴






