Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Высота | 375 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Глубина | 45 мм |
| Дропшиппинг | Да |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка з ручкою Jpb коричнева AK-12 brown
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-12 brown.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 795 ₴






