Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-LEX |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Рюкзак для ноутбука 16 дюймів D-lex на 18л LX660РBK
Опис товару:
Захисне відділення для ноутбука з діагоналлю до 16 дюймів
Щільні стінки
Водонепроникний матеріал — поліестер Rip Stop
Ергономічна спинка для комфортного перенесення
Регульовані плечові ремені
Основне відділення для паперів та різного приладдя
Кишеня для аксесуарів, сіткові бічні кишені
Двоспрямовані нейлонові блискавки
Металева фурнітура
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Об'єм: 18 л.
Розмір ШхВхГ (см): 44 x 32 x 13.
Виробник: D-LEX.
Информация для заказа
- Цена: 775 ₴







