Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMO |
| Вес | 1215 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 285 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Женский |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Стиль | Классический |
| Тип сумки (1) | Портфель |
| Форма | Прямоугольная |
Діловий портфель Амо із еко шкіри бордовий SST09 bordo
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях.
Також є кишеня перегородка на блискавці.
Всередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна зручна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: бордовий.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28,5 х 10-13 см.
Вага: 1215 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴












