Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 620 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 22 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 30 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Узоры и принты (1) | абстракция |
Міський рюкзак Paso з тканини на 30л 18-2706MK
Опис:
Рюкзак на два відділення на блискавці.
В основному відділенні є перегородка (для ноутбука), у другому відділенні органайзер із кишенею на блискавці, тримач для ключів.
На передній стінці рюкзака розташована додаткова кишеня на блискавці.
Бічні сітчасті кишені.
Міцний і зносостійкий матеріал.
Посилена профільована спинка рюкзака для комфортного носіння, м'які комфортні лямки.
Зручна ручка для перенесення або підвішування.
Світловідбивні елементи для більшої безпеки.
Універсальне використання — як міський і/або спортивний.
Характеристики:
Виробник: Paso, Китай. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 34x47x22 см.
Вага: 620 г.
Об'єм: 30 л.
Информация для заказа
- Цена: 965 ₴





