Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASO |
| Вес | 480 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 20 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип рюкзака | Городские |
Рюкзак молодіжний Paso 17-190N на 22л
Опис:
Зроблений в урбаністичному молодіжному стилі.
Проста та легка конструкція для зручності щоденного використання.
Міцні шви та матеріали рюкзака.
Ергономічна спинка рюкзака з м'якими вставками для комфортного носіння.
Зручні набиті регульовані лямки рюкзака.
Містке основне відділення, яке затягується шнурком і накривається клапаном на двох ремінцях.
Накладна кишеня на блискавці для підручних предметів (на лицьовій стороні рюкзака).
Сітчаста кишеня на бічній поверхні рюкзака.
Потайна кишеня на блискавці в зоні спинки.
Характеристики:
Материал: полиэстер 600 Ден, ПВХ.
Розміри в см. (ШхВхГ): 30х40х20.
Об'єм: 22 л.
Вага: 480 г.
Колір: сірий із синім.
Країна походження торгової марки: Paso, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴






