Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Loren |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 10 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Унисекс |
Сумка листоношка Loren різнобарвна TN-1029 2133
Опис:
Сумка з поліестеру, закривається на клапан із липучкою.
Одне основне відділення на блискавці, всередині основного відділення додаткова кишенька на блискавці для дрібних предметів.
Всередині в основному відділенні є дві невеликі відкриті кишені.
Плечовий регульований ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розмір см (ШхВхГ): 28х30х10.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴











