Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 280 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 195 мм |
| Глубина (1) | 195 |
| Длина (1) | 420 |
| Пол (1) | Мужской |
| Пол1 | Мужской |
| Размер (1) | Малый |
| Стиль | Повседневный |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип сумки (1) | Наплечная/Седельная |
Чоловіча сумка на кожен день Wallaby 2690
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного поліестеру 600 Ден.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 42x28x19,5.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴










