Невеликий чоловічий портфель зі штучної шкіри Exclusive, Україна чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вес | 960 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 265 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Невеликий портфель чоловічий зі штучної шкіри Exclusive 713000-1 чорний
Опис товару:
виготовлений з на якісній штучній шкірі.
Закривається клапаном на механічному замку-засувці (за потреби закривається на ключик, який йде в комплекті).
Під клапаном розташовано одне основне відділення та відкрите плоске відділення на передній стінці портфеля.
В основному відділенні розташована кишеня на блискавці, чотири петлі для ручок, три кишеньки для візиток.
У другому відділенні розташована плоска кишеня на змійці.
На задній боці портфеля розташована кишеня на блискавці.
Внутрішня перегородка зі щільної тканини.
Одна ручка зі штучної шкіри.
На дні портфеля є металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 35,5 х 26,5 х 7 див..
Вага: 960 г.
Поміщаються документи формату А4.
Країна походження торгової марки: Exclusive, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴









