Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMO |
| Вес | 1215 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 285 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клипсы |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Тип сумки | Портфель |
Портфель з екошкіри AMO Польща синій SST09 na
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісного шкірозамінника.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном три основних відділеннях.
Також є кишеня-перегородка на блискавці.
Усередині одного відділення розташовані три кишеньки для візиток і три петлі для ручок.
Внутрішні перегородки зі щільної тканини.
Одна зручна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: темно-синій.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28,5 х 10-13 см.
Вага: 1215 г.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO (Польща).
Информация для заказа
- Цена: 1 595 ₴











