Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 23 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол1 | Мужской |
Борсетка шкіряна Always коричнева S32R tan
Опис товару:
Має 5 відділів.
2 основних великих відділення на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки 2 відділи на блискавці.
Ремінь - шлейка НЕ знімна для носіння в руці на кисті.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: світло-коричневий.
Розмір: 22х15х8 див.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴












