Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMO |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Нет |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
Папка з еко шкіри Amo коричнева Ssbw10 brown
Опис товару:
Екошкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змін погоди та стирання.
Папка закривається на блискавку.
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Калькулятор
Сегрегатор.
Кріплення для блокнота формату А5,
Характеристики:
Розміри: 27х20х4 см.
Колір: коричневий.
Матеріал: штучна шкіра.
Виробник: AMO, Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴







