Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Две |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 260 мм |
| Тип | Портфель |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип (1) | Папка для документов |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Папка портфель з еко шкіри JPB чорна AK-13 black
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Дві ручки , які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишеньки.
Характеристики:
AK-13 black.
Розміри: 38 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 2 370 ₴





