Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 38 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 см |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Толщина | 33 см |
| Ширина | 58 см |
Сумка дорожня Wallaby синя на 38л 340-4
Опис товару:
Сумка виконана з міцної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Одне містке основне відділення.
Дві бічні кишені на блискавці.
Передня кишеня на блискавці.
Дві тканинні ручки середньої довжини.
Знімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки додатково ущільнене.
На дні присутні пластикові ніжки.
Характеристики:
Артикул: 340-3.
Матеріал: нейлон.
Розміри в мм (ШхВхГ): 540x290x250.
Колір: синя з чорним.
ТМ Wallaby.
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴










