Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 1.02 кг |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 62 л |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,02 |
| Высота, см | 30 |
| Глубина, см | 27 |
| Объем, л | 46,2 |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Ширина, см | 62 |
Сумка дорожня Wallaby на 62л 437-3
Опис сумки:
Велика дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Ушите тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедром.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вага(кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: чорний із сірим.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴









