Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,02 |
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 27 |
| Об'єм, л | 46,2 |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, см | 62 |
Сумка дорожня 62 л Wallaby синя 437-2
Опис сумки:
Велика дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Вшито тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедром.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вага (кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: синій із чорним.
ТМ Wallaby, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴









