Комплект із двох сумок, жилет Ucon Dexter Bag чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ucon |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 90 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 310 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина (1) | 90 |
| Назначение (1) | Для мужчин |
Комплект із двох сумок, жилет Ucon Dexter Bag чорний 199104207720
Опис товару:
Покриття TPE, що не містить фторвуглеців, на внутрішньому боці робить тканину водонепроникною і забезпечує додаткову міцність.
Основне відділення з двосторонньою водовідштовхувальною блискавкою.
Три внутрішні кишені для телефону, гаманця і паспорта на гумці.
Внутрішній металевий затискач для ключів.
Складаний чохол для планшета (сумісний з iPad Air).
Передня кишеня з водовідштовхувальною блискавкою.
Кишеня швидкого доступу на задній стороні.
Задня кишеня закривається на сильні магніти.
Регульовані ткані ремені із затискачами й утримувальними затискачами.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics з високоякісної веганської шкіри.
Характеристика:
Основний матеріал: перероблений поліестер з ПЕТ-пляшок з міцним і водонепроникним покриттям з ТРЕ, не містить ПВХ і ПФУ.
Колір: чорний.
Розміри: 31 х 19 х 9 см.
Ємність: 2 л.
Вага: 580 г.
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴












