Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол (1) | Унисекс |
| Тип (1) | Папка для документов |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Папка для паперів з екошкіри JPB чорна AK-20 black
Виготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів.
Дві петлі для ручок.
Відсік для паперів А4.
Накладна кишеня на липучці.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики:
Артикул: AK-20 black.
Розміри: 43х26х4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 850 ₴







