Папка, портфель із двома ручками зі шкірозамінника Exclusive




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exclusive |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Две |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка-портфель для паперів зі штучної шкіри Exclusive, Україна 718800 чорна
Елегантна ділова папка-портфель ідеально підійде для зберігання документів, різних супутніх аксесуарів під час ділових поїздок.
Опис:
закривається на блискавці.
У верхній частині папки є ручка зі штучної шкіри для зручного носіння.
Усередині папки розташовані: з одного боку відсік для документів формату А4; з іншого боку розташований також відсік для документів А4, прозора кишенька для ID картки або пропуску, кишеньки для візиток або платіжних карток.
Дві висувні середньої довжини ручки зі штучної шкіри, які за потреби ховаються в спеціально передбачені кишені.
Характеристики:
Артикул: 718800.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х28х4,5 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 1 260 ₴



