Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Отделения | Наружный карман на застежке, 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка через плече Wallaby 2423 brown
Опис товару:
Міська сумка для носіння через плече.
Один основний відділ на замку.
Усередині кишеня відкрита кишеня на блискавці.
Додаткова горизонтальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні та тильному боці сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ (см): 22 x 20 x 6.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 410 ₴









