Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Высота | 12 см |
| Длина | 38 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Мужской |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | На пояс |
Шкіряна сумка на пояс, бананка Always, коричнева SP01CH
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Одне містке відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Дві кишеньки на блискавці і одна кишеня магніті на лицьовій стороні сумки.
Підкладка з міцної тканини.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, портмоне, документів (паспорта, водійських прав).
Характеристики:
Виробник: Always Wild, Польща.шкіра.
Колір: коричневий.
Розміри см. 38х12х8 см.
Максимальний обхват талії: 103 см.
Матеріал: натуральна шкіра
Информация для заказа
- Цена: 1 530 ₴












