Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 360 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Мужской |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Папка для документів чорна JPB AK-63
Опис товару:
Ввиготовлена з якісної штучної шкіри.
Тримач для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Дві петля для ручок.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Відділення для документів формату А4.
Характеристики:
Артикул: AK-63.
Розміри: 36 х 26 х 4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: чорний.
Виробник: JPB Польща.
Информация для заказа
- Цена: 1 895 ₴










