Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corvet |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний міський рюкзак 22L Corvet BP2049-85
Опис:
містке основне відділення, яке закривається двосторонньою блискавкою;
додаткове відділення на блискавці;
кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака;
кишені на блискавці на бічних поверхнях рюкзака;
м'яка ручка для перенесення рюкзака;
регульовані лямки рюкзака,
ця модель має злегка ущільнену спинку та регульовані м'які лямки для зручного носіння.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Corvet, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний
Розміри: 35 см х 44 см х 16 см
Об'єм: 22 л.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴




