Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corvet |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний рюкзак Corvet 15L BP6012-77
Опис рюкзака:
рюкзак має жорстку передню стінку;
ця модель виготовлена з міцного, водовідштовхувального матеріалу;
рюкзак має злегка ущільнену спинку з м'якими сітчастими вставками та регульовані ремінці, що забезпечують комфортне носіння;
у місткому основному відділенні розташований відсік для ноутбука 13,3 дюйма або документів формату А4, а також сітчаста кишеня на блискавці;
тканинна ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Corvet, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Розміри: 29х40х13 см.
Об'єм: 15 л.
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴












