Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Да |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 27 см |
| Объем | 62 л |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,02 |
| Высота, см | 30 |
| Глубина, см | 27 |
| Объем, л | 46,2 |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Ширина, см | 62 |
Дорожня сумка середня Wallaby, Україна 62 л синя 437-4
Опис сумки:
Середня дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках з боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Вшито тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедером.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вага (кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: синій.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴









