Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 20 см |
| Объем | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,92 |
| Высота, см | 30 |
| Глубина, см | 29 |
| Замок | Нет |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Наличие колес | Без колес |
| Наличие колес (1) | Без колес |
| Объем, л | 49,62 |
| Плечевой ремень | Да |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Тип (1) | Сумка дорожная |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Ширина, см | 62 |
Спортивна сумка для фітнесу Wallaby 16 л 213 чорна
Опис сумки:
Міцна зносостійка тканина.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Ремінь, що регулюється для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-5.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: чорний.
ТМ Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











