Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 70 мм |
Жіночий клатч David Jones 5947-1 blue синій
Опис товару:
Усередині два відділення, одне з них закривається на блискавку.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
Закривається на клапан.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: синій.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 21*16*8.
Виробник - David Jones, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴







