Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Большой |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 32 см |
| Объем | 59 л |
| Ширина | 66 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby, Україна 59 л чорна 447-5
Опис товару:
Матеріал — зносостійкий нейлон із водовідштовхувальним просоченням.
Основне відділення на блискавці.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені (відділення) на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зношуванню тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 447-5.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ДхШхВ): 48+18 (бічні кишені)х32х28 см.
Об'єм: 59 л.
Колір: чорний зі вставками на кишенях кольору хакі.
Информация для заказа
- Цена: 1 438 ₴










