Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Две |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 100 мм |
Сумка жіноча David Jones cm3942 d.taupe коричневий
Опис товару:
Одне основне відділення.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
Закривається на блискавку.
У комплекті йде плечовий ремінь у довжині 110 см.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 28*25*10.
Виробник - David Jones, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 1 130 ₴







