Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 40 мм |
Жіноча сумка David Jones 3907 D.CAMEL коричневий
Опис товару:
Усередині три відділення, одне з них на блискавці.
Плечовий ремінь декорований металевим ланцюжком.
Закривається на клапан.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: коричневий.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 18*14*4.
Виробник - David Jones, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 870 ₴






