Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | David Jones |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 90 мм |
Жіноча сумка David Jones 5956-1 Red червоний
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині кишеня на блискавці.
Закривається на блискавку і на клапан.
На тильній стороні кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь регулюється.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: червоний.
Колір фурнітури: срібло.
Розміри см (ШхВхГ): 20*14*9.
Виробник - David Jones, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 970 ₴







