Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 150 мм |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Genuine Leather |
Шкіряний клатч Genuine Leather 1541_blue синій
Опис товару:
Усередині одне відділення і накладна кишеня.
Закривається на клапан із магнітною кнопкою.
Знімний ремінь довжиною 110 см.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: синій
Колір фурнітури: золото.
Розміри см (ШхВхГ): 23*15*5.
Информация для заказа
- Цена: 1 390 ₴





