Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 190 мм |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Genuine Leather |
Шкіряний клатч Genuine Leather 18689_yellow жовтий
Опис товару:
Усередині одне відділення.
Усередині накладна кишеня.
Закривається на блискавку і клапан з магнітною кнопкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: жовтий.
Колір фурнітури: золото.
Розміри см (ШхВхГ): 24*19*7.
Информация для заказа
- Цена: 2 180 ₴






