Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Пол (1) | Мужской |
Чоловіча шкіряна барсетка, клатч Always Wild червона 1265BS red
Опис товару:
Два основні відділення, що закриваються зверху на блискавку.
.Додаткова кишеня спереду на кнопках.
Кишеня на блискавці на тильній стороні барсетки.
Міцний і зручний ремінець для носіння на кисті руки.
Міцна, приємна на дотик підкладка.
Елегантна матова теляча шкіра.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Цвет: червоний.
Розміри: 20х12х6,5 см.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











