Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Always Wild |
| Высота | 14 см |
| Длина | 28 см |
| Количество отделений | 1 |
| Максимальный обхват талии | 130 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Мужской |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
| Тип сумки | На пояс |
Шкіряна сумка на пояс, бананка Always Wild чорна 106NDM
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Один місткий відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці всередині сумки.
Підкладка з міцної тканини.
Ідеально підходить для носіння телефона, ключів, портмоне, документів (паспорту, водійських прав).
Характеристики:
Виробник: Always Wild, Польща.шкіра.
Колір: чорний.
Розміри см. 28х14х8 см.
Максимальний обхват талії: 130 см.
Матеріал: натуральна шкіра.
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴











