Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 21 см |
| Объем | 22 л |
| Ширина | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
Дорожня сумка Wallaby чорна на 22л 2686-3
Опис товару:
Класичний дизайн.
Матеріал поліестер з водовідштовхувальним просоченням.
Просторе основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на передній стінці сумки.
Дві бічні кишені на блискавці.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 2686-3.
Розміри в см (ДхШхВ): 45х21х25 см.
Об'єм: 22 л.
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 660 ₴









