Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corvet |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 10 см |
| Объем | 15 л |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
Спортивна бавовняна сумка 15L Corvet сіра BB7031-14
Опис товару:
просторий основний відсік;
довгі тканинні ручки для перенесення сумки в руці або на плечі;
яскрава контрастна підкладка
всередині сумки немає додаткових кишень і блискавок.
Характеристики:
Матеріал: бавовна, підкладка — нейлон.
Колір: сірий.
Розміри: 50 см x 34 см x 10 см.
Об'єм: 15 літрів.
Країна походження торгової марки: Corvet, Польща.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴



