Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Замок | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | Без колес |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Гигант |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 0.21 кг |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 32 см |
| Объем | 105 л |
| Ширина | 85 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Дорожная сумка |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка Wallaby чорна на 105л 28270
Опис:
Сумка-баул для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей. Виготовлена з поліестеру.
Дві ручки для перенесення прошиті по колу через всю сумку для надійності.
З боків дві ручки-петлі.
За допомогою кругової блискавки сумку-баул можна скласти в компактну сумочку-чохол.
Розмір у складеному вигляді: 32х18х6 см.
Характеристики:
Вага: 210 г.
Артикул: 28270 .
Матеріал: поліестер 210d.
Колір: чорний.
Розмір (ШхВхГ): 85х40х32.
Об'єм: 105 л.
Виробник: Wallaby (Україна).
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴












