Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 260 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
Жіноча сумка на плече из натуральної шкіри Borsacomoda чорна 809 023
Опис товару:
Внутрішнє відділення цілісне, містке.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці і накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виконання - основний відділ, відділ перегородка на блискавці, бічні кишені.
Задня зовнішня кишеня на блискавці.
На дні сумки розміщені металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 26*22*8 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 885 ₴







