Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Коралловый |
| Ширина | 90 мм |
Жіноча сумка Borsacomoda коралова 818 031
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці.
Накладна кишеня-відділ для телефона.
Зовнішня зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на передній стороні.
Задня внутрішня кишеня на стінці.
Усередині модель має класичне виготовлення — основний відділ, бічні кишені.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: кораловий.
Розміри: 17*14*9 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴











