Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Высота | 34 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Объем | 14 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |
Жіночий рюкзак з натуральної шкіри Borsacomoda на 14л 841.023 чорний
Опис товару:
Передня горизонтальна кишеня на змійці та задня заскирна кишеня з вертикальним відкриттям. Усередині стандартне виконання — великий основний відділ і 2 кишені з боків, одна з яких глибша та закривається змійкою.
Лямки регулюються за довжиною завдяки пряжкам, додатково скріплені у верхній частині заклепкою.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 31*34*14.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 910 ₴








