Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 310 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Жіноча сумка Borsacomoda чорна 813 023
Опис товару:
Одне основне відділення.
Всередині також є прорізна кишеня на блискавці.
Накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виконання - основний відділ, відділ перегородка на змійці, бічні кишені.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри: 31*19.5*9 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 955 ₴








