Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Corvet |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Міський рюкзак Corvet на 20л BP2153-CZ
Опис:
ця модель виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу;
рюкзак має злегка ущільнену спинку та регульовані лямки, що забезпечують комфортне носіння;
у місткому основному відділенні Ви можете розмістити більшість типових речей;
додаткова накладна кишеня на передній стінці рюкзака;
ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики:
Країна походження ТМ: Corvet, Польща.
Матеріал: поліестер.
Колір: різнобарвний.
Розміри: 42 x 32 x 17 см (товщина 17 см вказана з кишенею).
Об'єм: 20 л.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴











