Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Отделения | 1 основное |
| Плечевой ремень | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 380 мм |
| Длина ручек | 60 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Нейлон |
| Подкладка | Да |
| Пол1 | Мужской |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
Сумка для документів Wallaby чорна 2721 black
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного нейлону.
Регульований та знімний ремінь для носіння через плече.
Тканинна ручка у верхній частині сумки.
Одне відділення на блискавці.
Усередині розташована накладна кишенька на липучці (розмір кишені 16х12 см).
Контрастний логотип на лицьовій стороні сумки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 420 Ден.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 38х27x6.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴









