Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 700 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 48 см |
| Глубина | 17 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак Crivit Rucksack бордовий на 25л IAN374750 bordo
Опис товару:
Система вентиляції спини: набивка та сітка на спинці з гнучкою рамою з пружинної сталі для оптимальної циркуляції повітря;
Ергономічна система перенесення з регульованим ременем на грудях та поясі;
2 бічні сітчасті кишені для швидкого доступу, наприклад, до пляшки з водою;
містке основне відділення з відсіком для гідросистеми;
окремий відсік внизу рюкзака (можна використовувати для перенесення взуття);
кишеня на блискавці на поясному ремені;
постачається з дощовиком в окремій кишені внизу;
світловідбивні елементи;
кріпильна стрічка, наприклад, для трекінгових палиць;
свисток на нагрудному ремені.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чехол от дождя: полиуретан 190T.
Розміри: 48 x 32 x 17 см.
Об'єм: 25 літрів.
Вага: 700 г.
Країна походження торгової марки Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴







